Oczywiście, że kolczyki koła.

UMIAR biżuteria - Kolczyki koła, klasyczny wzór w nowym wydaniu. Nasza zróżnicowana kolekcja obejmuje różne rozmiary, od mini idealnych do piercingu po duże dekoracyjne.


Koniec zimy, czas na trochę swobody. Biały t-shirt, jeansy i Bostony od Birkenstock. Gdy wychodzi słońce, można tak w koło. Co dodać do tego zestawu, aby przełamać rutynę i zostawić nonszalancję? Oczywiście – kolczyki, i oczywiście, że kolczyki koła.
 
 
Odkryj unikalne kolczyki w kształcie plecionego koła od UMIAR biżuteria. Wykonane ręcznie ze szlachetnych materiałów, w tym srebra 925 i srebra 925 pozłacanego 24-karatowym złotem, stanowią doskonały wybór dla miłośników wyjątkowej biżuterii. Inspiracją dla kolekcji MUUN był fascynujący wygląd Księżyca, co nadaje tym kolczykom niezwykły urok. Dodaj blasku swojemu wyglądowi już dziś!
kolczyki CRATER | kolczyki KEDA | kolczyki ANU


Odkryj urocze kolczyki koła o kwadratowym przekroju, mniejszy wariant modelu ACTA MINI, od UMIAR biżuteria. Ręcznie wykonane ze szlachetnego srebra 925 i srebra 925 pozłacanego 24-karatowym złotem. Pochodzą z kolekcji MÉLANGÉ, łączącej swobodę i wyrafinowanie materiałów, takich jak perły, złoto i srebro. Z UMIAR biżuteria osiągniesz harmonię stylu!
kolczyki ACTA MINI | kolczyki ACTA MICRO


Odkryj delikatne kolczyki koła z naturalną perłą od UMIAR biżuteria. Ręcznie wykonane ze szlachetnych materiałów: srebra 925, srebra 925 pozłacanego 24-karatowym złotem i złota 585. Z kolekcji ESTAS, inspirowane dalekimi kulturami i egzotycznymi podróżami, te kolczyki doskonale oddają ducha współczesnej nomadki. Dodaj elegancji i bliskości natury do swojej biżuterii z UMIAR biżuteria.
kolczyki GRANO BACCA


Poprzedni artykuł Następny artykuł

Napisz komentarz

Twój komentarz przejdzie autoryzację przed wyświetleniem.

dołącz do #UMIARfriends
Chcesz być na bieżąco z nowościami? Zostaw swój adres e-mail i otrzymaj 50 zł na swoje pierwsze zamówienie
Metody płatności zaakceptowane