O nas

UMIAR. Z MIŁOŚCI DO PROSTYCH FORM I PASJI PROJEKTOWANIA
Markę UMIAR współtworzą Magdalena Brzozowska i Malwina Wysińska. Projektantki poznały się na Wydziale Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i od początku znajomości łączy je niezwykła nić porozumienia w odczuwaniu projektowanej rzeczywistości. Choć Magda i Malwina mają odmienne doświadczenie zawodowe – projektowanie produktu i architektura – to cechuje je takie samo podejście do tworzenia biżuterii: umiar przemyślanej formy oraz swoboda artystycznego wyrazu.
PRACOWNIA
Biżuteria UMIAR wykonywana jest ręcznie w pracowni na warszawskim Mokotowie. To tu, we współpracy z doświadczonymi rzemieślnikami, koncepcje i szkice projektantek stają się dokładnie testowanymi prototypami, a następnie ponadczasowymi wyrobami z najwyższej jakości materiałów: złota, srebra, minerałów i naturalnych pereł. Projekty Malwiny i Magdy charakteryzuje wyważony, autorski design: efektowna linia, harmonijne proporcje i szlachetny, minimalistyczny detal.
 
UMIARroom
UMIARroom to kameralne biuro i miejsce spotkań z klientkami i klientami, mieszczące się w zabytkowej kamienicy przy ul. Mokotowskiej 50. We wnętrzu, urządzonym przez Malwinę i Magdę, można nie tylko obejrzeć i kupić biżuterię marki, lecz także porozmawiać o potrzebach i pragnieniach z nią związanych.