darmowa dostawa na terenie Polski dla zamówień od 450 zł

BACK TO STUDY ROOM • Lektura w doskonałej oprawie

Temat! Pierwsza zasada dynamiki nowego sezonu: Przyjemności należy sumować, a wtedy się potęgują. Lekcja? Jeżeli istnieją odpowiedzi na najbardziej zasadnicze pytania  kiedy (i dlaczego teraz) lub z kim (i dlaczego z nimi)  znajdziesz je zawsze w uważnej lekturze. Przedstawiamy wybór wrześniowych niezbędników, dzięki któremu żadna siła nie oderwie Cię od błogiej radości, którą przynosi następny rozdział.

peniuar MOYE | fotel The Good Living&Co. | naszyjnik UMIAR | świeczka zapachowa UMIAR | książka Znak literanova

FOTEL

Druga zasada: Jeżeli myśli pozostają w ruchu to ciało wymaga absolutnego spoczynku. Czytanie można celebrować wszędzie i dlatego zasługuje ono na najbardziej reprezentacyjny i najwygodniejszy mebel w domu — fotel. Jeżeli w tym momencie siedzisz na modelu Saffron polskiej manufaktury The Good Living&Co., oznacza to, że znalazłeś dowód na słuszność pierwszego prawa tego przeglądu (patrz: prawo przyjemności).


PENIUAR

Czy można czytać bez okładki? Można, ale koniecznie w obwolucie. Pamiętaj, prawdziwa elegancja to nie tylko zapinanie wszystkiego na ostatni guzik. Gdy opanujesz tę podstawową czynność, czas na poziom dla zaawansowanych: szykowną swobodę, której synonimem jest jedwabny peniuar. Najładniejsze znajdziesz w MOYE.


NASZYJNIK

Powszechnie wiadomo, że w każdej dobrej księgarni dział biografii sławnych osób sąsiaduje z działem biografii pięknych rzeczy. Pierwszy kończy się "Boso, ale w ostrogach", drugi zaczyna
 "W negliżu i w perłach". Pierwsza pozycja to klasyka gatunku, drugiej jeszcze nie napisano. Wśród dobrze poinformowanych osób krążą jednak słuchy, że ma już swoje adaptacje w co najmniej kilku domach. Gdzie ich szukać? Poniżej zdradzamy sekretny adres.

https://umiar.pl/naszyjnik-olea-silver


ŚWIECZKA ZAPACHOWA

Trzecia zasada: Oddziaływania ciał są zawsze wzajemne. Jeżeli masz oczekiwania wobec książki, wiedz, że i ona może mieć prośby do czytelnika. Nie, czytanie przy kolacji nie jest jedną z nich. Przy świecach? Jak najbardziej. Gwarantujemy, nasza świeczka przypadnie do gustu każdej Twojej książce.


KSIĄŻKA

Obyczaje są zawsze w modzie, a rzadko kto tak o nich udanie pisze, jak autorka "Nie w humorze". Celną dewizę Fran Lebowitz —
 "Pomyśl, zanim coś powiesz. Przeczytaj coś, zanim pomyślisz" — zapewne niejedna osoba z chęcią przekazałaby swojemu nastoletniemu "ja", gdyby tylko "ja" nastoletnie chciało słuchać lub przynajmniej odbierać telefony.

Poprzedni artykuł Następny artykuł

Napisz komentarz

Twój komentarz przejdzie autoryzację przed wyświetleniem.

zapisz się do newslettera
Chcesz być na bieżąco z nowościami? Zostaw swój adres e-mail