PARTY ALL THE TIME  • Gorące letnie noce

PARTY ALL THE TIME • Gorące letnie noce

Co łączy elegancką Carolyn Bessette-Kennedy, nonszalancką Kate Moss i buntowniczą Courtney Love? Miłość do halki  zalotnej, nieoczywistej, odsłaniającej to, co miało być zakryte. Wakacje sprawiają, że nie trzeba ubierać się "from day to night", a można wspak, na piedestale stawiając nocne życie i buduarowe fasony. Gorące letnie noce stopią jawę i sen w jedno. Zaśnij. Obudzisz się w 1990 i zaczniemy wszystko od nowa.

sukienka Lovli Silk | kolczyki UMIAR | okulary Baleen | buty MAKO | liść palmy MÁK


SUKIENKA
  Jedwabna sukienka Lovli Silk ma nie tylko szampański kolor, ale i nastrój: optymistyczny, zmysłowy i elegancki. Jej opływowy, prosty krój idealnie pasuje do każdego miejsca i każdej okazji: sypialni, kawiarni, kolacji i śniadania. Dlaczego? "Why, it's champagne darling!", cytując Patsy i Edinę, bohaterki Ab Fab, kultowego w latach 90. serialu BBC.


BUTY
Żadne świętowanie powrotu lat 90. nie może się obyć bez toastu za buty z epoki. Naga stopa wsunięta w eleganckie pantofle pewnym krokiem wyszła z sypialni, klapki i sandały na słupku stały się zaś jednym z ulubionych modeli dekady.


OKULARY
Para pięknych okularów sprawdzi się zawsze, gdy nie chcesz lub nie możesz zmrużyć oka. Model Bolzano marki Baleen inspirowany jest bezkompromisową architekturą włoskiego Tyrolu pełną charakterystycznych szprosów, drewnianych listw i wyrazistych linii. Mocna w wyrazie forma okularów Bolzano efektownie dopełni niejeden strój.


KOLCZYKI

 Wiszące łańcuszki kolczyków NEXUS subtelnie podkreślą każdy Twój ruch i gest. Projektując ten model zależało nam na uzyskaniu wrażenia przykuwającego wzrok prześwitu, który tyleż zasłania, co pokazuje.
https://umiar.pl/kolczyki-nexus-gold


LIŚĆ
Wachlarze trafiły do Europy dzięki Jedwabnemu Szlakowi, szybko zyskując rangę akcesorium przydatnego i kokieteryjnego. W roli tego doskonałego remedium na letnie upały świetnie sprawdzi się ozdobny liść palmy z warszawskiej kwiaciarni MÁK.

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.