AMORE MIO • o miłości własnej

UMIAR biżuteria – zestaw składający się z eleganckich kolczyków kół ARNO oraz specjalnie zaprojektowanej nakładki GEMINA. Ten wyjątkowy komplet pozwala na różnorodne stylizacje, dodając wyrafinowanego uroku każdej kreacji.

Podejrzliwy regulamin gier miłosnych niedomyślnym maczkiem informuje, że w zalotach tkwić musi, jeśli nie trudność to przynajmniej pewien sekret. Nic już nie jest tym, czym jest, ale jest też bez pewności czymś mniej lub czymś więcej. Banalne do tej pory kolacje i śniadania przestają składać się już tylko z dań, a zaczynają z podań i przybrań, pod którymi schowała się ona, nudystka prawda. Zanim jednak pożądliwie zagadniesz ją o znaczenie, konfesyjnie zapytaj siebie o użycie.

- Przepraszam, że pytam, ale pytam szeptem i na ucho. Robisz to?

- Co?

- No, to...

- A, to... Zanim zanocuję, muszę wrócić do siebie. Przyjdź, masz w końcu swoje klucze.

Dla wszystkich poznających samego i samą siebie, przygotowałyśmy walentynkowy przewodnik po miłości własnej w 5 zwrotkach.


majtki Le Petit Trou | buty Le Petit Trou | spinka Ania Kuczyńska | kolczyki UMIAR | naszyjnik UMIAR

 
MAJTKI

Hymn do miłości, czytanie pierwsze. “Miłość wszystko znosi”, zaczynając od obowiązku noszenia bielizny. Spełnienie wczesnodziecięcych marzeń? Bynajmniej. Nie musieć, a chcieć to jeden ze zwiastunów nadchodzącej tak wiosny, jak i dojrzałości psychicznej. Chcącym i mogącym polecamy z całego serca listki figowe od Le Petit Trou. Nic tu nie jest ukryte, choć to nie całkiem naga prawda, i wcale nie tak, jak myślisz, kochanie.BUTY
Czytanie drugie. “Miłość nigdy nie ustaje”. W tej drodze bez końca pomagają miłości podeptać wątpliwości nie tylko wygodne i efektowne pantofle, ale i świadomość, że i tak miłość własna zapewne niczego nie wyjaśni i z niczego nie wyciągnie wniosków, choć próbować może, a nawet powinna (gdyby tylko nie bolała jej głowa).


SPINKA
"Miłość we wszystkim pokłada nadzieję"? Pierwsza (ale nie ostatnia) naiwna! Całe szczęście, nie jesteś swoją miłością własną i dobrze wiesz, że poza czytaniem w łóżku o skuteczności afirmacji i słuchaniem pod prysznicem o przewadze mocy przyciągania, warto robić coś jeszcze "O zmierzchu", dla przykładu: odpuszczać… Jeśli jednak potrzebujesz poukładać sobie i swojej miłości to i owo, nie tylko w, ale i na głowie, jak zawsze polecamy niezawodne projekty Ani Kuczyńskiej.ŁAŃCUCH

“Miłość wszystko przetrzyma”. W swojej uprzywilejowanej pozycji możesz mieć pełno obiektów westchnień, miłość własna ma zaś w swoim mniemaniu tylko Ciebie i choćby z tego powodu wiele jest w stanie wybaczyć bez naruszania łączących Was więzi. Warunek jest jeden: każda z Twoich drugich połówek musi być bliźniaczo podobna do Ciebie.
www.umiar.pl/products/naszyjnik-ricaKOLCZYKI
Czytanie piąte, ostatnie albo kto ma uszy do słuchania, niechaj słucha. “Miłość nie szuka swego”, bo może mieć innego (a tamtego i tak już ma i mieć będzie). Rozumna miłość własna dobrze wie, że myślenie i odczuwanie nierozerwalnie splecione są z życiem, a to z wyborem. Jeśli możesz (lub niepowstrzymanie musisz) mieć nakładki GEMINA, to możesz mieć i wiele kolczyków do pary w użyciu. Bez palącego rumieńca, bez zbędnych sensów, tłumaczeń i bez chowania afektów na dnie szkatułki.
www.umiar.pl/products/zestaw-arno-gemina

Poprzedni artykuł Następny artykuł

Napisz komentarz

Twój komentarz przejdzie autoryzację przed wyświetleniem.

dołącz do #UMIARfriends
Chcesz być na bieżąco z nowościami? Zostaw swój adres e-mail i otrzymaj 50 zł na swoje pierwsze zamówienie
Metody płatności zaakceptowane