UMIAR X ALICJA WERNIEWICZ • Nowa kolekcja

UMIAR X ALICJA WERNIEWICZ • Nowa kolekcja

UMIAR X ALICJA WERNIEWICZ. Za tą nazwą kryje się najnowsza kolekcja, która wyrosła z rozmów, z wymiany pomysłów i ze spotkania estetyk UMIAR i Alicji Werniewicz, uznanej stylistki gwiazd i konsultantki mody. Przygotowując z Alicją koncepcję wspólnych działań projektowych, rozmawiałyśmy o tym, co nam się podoba i czego nam brakuje. Jej niesamowite wyczucie stylu, doświadczenie i wiedza w zasadniczy sposób wpłynęły na nasze myślenie o premierowych modelach i ich finalny wygląd.
Kolekcja UMIAR X ALICJA WERNIEWICZ pełna jest pereł oraz geometrii zbudowanej z prostych linii. Jednym z naszych ulubionych projektów jest naszyjnik ARNO, który dynamizuje efektowne, dwuelementowe zapięcie. Zastosowane rozwiązanie sprawia, że staje ono się asymetryczne, nadając naszyjnikowi interesującą formę i niebanalny kształt.
Dualnych rozwiązań w kolekcji jest więcej. Perłowy motyw z chokera powtórzyłyśmy w kolczykach kołach ARNO. Towarzyszą im specjalnie zaprojektowane nakładki GEMINA. W zależności od chwili i nastroju, można nosić je w dowolnych konfiguracjach. Z kołami, z drobnymi sztyftami lub uzupełniać nimi kolczyki, które już mamy w swoich szkatułkach.
Nowością w naszej ofercie są autorskie, jedwabne apaszki w dwóch wzorach. Pierwszy to mocne, przenikające się linie, tworzące geometryczny wzór splotu w kontrastujących kolorach. Drugi wykorzystuje zmultiplikowany emblemat, łączący inicjały Alicji Werniewicz z nazwą UMIAR. 
Podobny motyw znajdziecie również w kolczykach i naszyjnikach w formie monogramu liter “A” i “U” powiązanych kompozycyjnie w kształt fali, symbolizującej flow, bliską nam radość działania i twórczą swobodę.
Zdjęcia: Mateusz Stankiewicz
Asystent fotografa: Gabriel Orłowski
Stylizacja: Alicja Werniewicz
Asystent stylistki: Nikodem Gargula
Makijaż: Iza Kućmierowska
Włosy: Aleksandra Płużyńska
Modelka: Liza | Selective Management
Video: Paweł Rosłaniec | Moviesz Masz
Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.