CAPRICORN SEASON • Przyszłość dla początkujących

CAPRICORN SEASON • Przyszłość dla początkujących

Styczeń każdego nowego roku sprzyja zaglądaniu w szklaną kulę. Za rogiem złożonym ze wspominek (bez sensu…), planów (to ma sens!), zabawnych przepowiedni i zbyt poważnych rozmów czeka to samo fundamentalne pytanie: Jak żyć? Każda podróż wgłąb siebie wymaga znalezienia przewodnika. Najlepszym kandydatem na to stanowisko będzie ktoś, kto urodził się pod znakiem władczego i dyscyplinującego Saturna! Koziorożec  jak rozpoznać w tłumie tę gwiazdę? Dla wszystkich poszukujących przygotowałyśmy krótki przewodnik.

sukienka MOYE | okulary Baleen | buty L37 | pierścionek UMIAR x Alicja Werniewicz | torebka Chylak

OKULARY 
Życie? "Życie jest czymś, co się przydarza, kiedy nie możesz zasnąć", twierdzi Fran Lebowitz. Ascendent publicystki ma miejsce w znaku Koziorożca, można więc założyć, że wie, jak chwytać byka za rogi. Jeżeli na Twojej drodze stanie pozbawiona snu postać w okularach przeciwsłonecznych, bądź czujny, to może być Twoje osobiste kierownictwo duchowe.  

BUTY

Koziorożec, jak przystało na znak należący do żywiołu ziemi, pewnie stąpa po swoich i cudzych ścieżkach. Jeśli postanowi przebiec Ci drogę, upewnij się, że ma na sobie przykuwające wzrok buty i chwyć się trzy razy za prawy obcas, sprawdzając jego wysokość. Prawidłowo wykonana czynność gwarantuje, że już nigdy nie będziesz mierzył poniżej możliwości.

TOREBKA

Postanowiłeś wziąć los w swoje ręce i w końcu zrobić formę do lata? Koziorożec znalazł na to sposób... Torebkę. Koniecznie elegancką i koniecznie z rączką, która pewnie leżąc w dłoni, nieustająco ćwiczy kluczowe dla jego przewodniej natury linie życia, dyscypliny, pracy i głowy.

PIERŚCIONEK

Noworoczne wyzwanie: surowy jak Saturn albo chiromancja w praktyce. Jeżeli ktoś wyzna Ci, że jesteś jego lub jej całym światem, powinieneś pamiętać, że może i owszem i oczywiście, że miło, ale od dawna jesteś już przecież Kosmosem! Twoje palce odpowiadają poszczególnym planetom i jeśli chcesz sprawdzić, czy jest życie na Marsie, wystarczy, że podniesiesz kciuk do góry. Gdy wyznaniom towarzyszy pierścionek, pożytecznie jest zachować tę wiedzę dla siebie.

SUKIENKA

Święta, Sylwester, karnawał. Osoba urodzona w takim momencie doskonale umie poruszać się w modzie wieczorowej i wieczorowych zwyczajach. Znalezienie kompana w postaci Koziorożca gwarantuje, że za kilka miesięcy, gdy opadnie kurz noworocznych wzmożeń a plany zaczną się rozmywać, usłyszysz wspierający głos w jedwabnej sukience: “Proszę wypić kieliszek szampana, to Cię postawi na nogi”.

Szczęśliwego 2022!
Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.