darmowa dostawa na terenie Polski dla zamówień od 450 zł

WSZĘDZIE DOBRZE • W domu zachodzącego słońca

Upalnym latem spaliśmy inaczej, przyszedł jednak listopad i odprowadził nas po zmroku do domu. Zostaliśmy więc z ciepłym wspomnieniem tam, gdzie mówimy dobranoc. We wnętrzu siebie i czterech kątów.

piżama Le Songe | pączek MOD | koc Nomad Warsaw | bransoletka na nogę UMIAR | świeca UMIAR

PĄCZEK

Pomiędzy gonitwą za króliczkiem, a liczeniem baranów, nie zapomnijcie wskoczyć do króliczej jamy. W Warszawie prowadzi ona prosto do MOD, bajecznej pączkarni specjalizującej się w pysznych i pięknych donutach z dziurką. Gdyby pączki z MOD mogły się uśmiechać, byłyby jeszcze bardziej zalotne. Gdyby mogły zaś mówić, mówiłyby: “Jedz mnie!”. “Dobrze — pomyślała Alicja — będę jadła, mniejsza z tym, co się po tym stanie”. 

Na dobry wieczór polecamy następujące smaki: cytryna z makiem, mleko lawendowe, hibiskus.


ŚWIECA
Jedzenie donutów w domowym zaciszu nie wymaga wbijania widelca, a tym bardziej stawiania niczego na ostrzu noża. Jedyne czego potrzebujecie w tej Krainie Czarów to pomocne dłonie. My polecamy naszą świecę MANA. Kolacja przy świecach z pączkami? Naturalnie, ważne wydarzenia potrzebują w końcu wyjątkowej oprawy.


KOC
Każda przyjemność zasługuje na szczęśliwy finał w postaci drzemki. Prosta zasada korzystania z latających dywanów: wystarczy przykryć się kocem, spojrzeć w kierunku ciemnego okna i zamknąć oczy. Jesienna zawieja porwie Was tak szybko, że śniadanie z powodzeniem zjecie w Rabacie, a obiad w Tbilisi. Gdzie szukać takich cudów? W Nomad Warsaw z pewnością znajdziecie swój wymarzony, tekstylny środek transportu.


PIŻAMA
Utrzymywanie kontaktu wzrokowego z obiektem marzeń ma kluczowe znaczenie. Wystarczy chwila nieuwagi i otwarte oko sprawi, że sen umknie, zmieniając się w rzeczywistość. Jeżeli już Ci się to zdarzy, skieruj zaspane spojrzenie na szklany ekran. “Cała jestem w maku”, wyszepcze do Ciebie (a może do Lindy?) Szapołowska. Nie lubisz makowców? Dobra wiadomość jest taka, że nie wszystkie makowe panienki odziane są w ziarka. W tej roli równie dobrze sprawdzi się elegancka piżama. W tej od Le Songe poczujesz się jak w domu, a nawet lepiej.


BRANSOLETKA NA NOGĘ
Pewnego razu, a miało się ku wieczorowi, ktoś po raz pierwszy wyjął stopę spod koca i poczuł uścisk w kostce. Za nogę, a potem za serce chwycił go sentyment do lata. Jeżeli i tobie zdarzają się podobne wzruszenia, wyjście jest jedno. Wyjąć drugą stopę, założyć bransoletkę LINEA i ruszyć przed siebie.

– Chciałabym tylko dostać się dokądś – dodała Alicja w formie wyjaśnienia

– Ach, na pewno tam się dostaniesz, jeśli tylko będziesz szła dość długo

Do lata, dobranoc

Poprzedni artykuł Następny artykuł

Napisz komentarz

Twój komentarz przejdzie autoryzację przed wyświetleniem.

zapisz się do newslettera
Chcesz być na bieżąco z nowościami? Zostaw swój adres e-mail