WSZĘDZIE DOBRZE • W domu zachodzącego słońca

WSZĘDZIE DOBRZE • W domu zachodzącego słońca

Upalnym latem spaliśmy inaczej, przyszedł jednak listopad i odprowadził nas po zmroku do domu. Zostaliśmy więc z ciepłym wspomnieniem tam, gdzie mówimy dobranoc. We wnętrzu siebie i czterech kątów.

piżama Le Songe | pączek MOD | koc Nomad Warsaw | bransoletka na nogę UMIAR | świeca UMIAR

PĄCZEK

Pomiędzy gonitwą za króliczkiem, a liczeniem baranów, nie zapomnijcie wskoczyć do króliczej jamy. W Warszawie prowadzi ona prosto do MOD, bajecznej pączkarni specjalizującej się w pysznych i pięknych donutach z dziurką. Gdyby pączki z MOD mogły się uśmiechać, byłyby jeszcze bardziej zalotne. Gdyby mogły zaś mówić, mówiłyby: “Jedz mnie!”. “Dobrze — pomyślała Alicja — będę jadła, mniejsza z tym, co się po tym stanie”. 

Na dobry wieczór polecamy następujące smaki: cytryna z makiem, mleko lawendowe, hibiskus.


ŚWIECA
Jedzenie donutów w domowym zaciszu nie wymaga wbijania widelca, a tym bardziej stawiania niczego na ostrzu noża. Jedyne czego potrzebujecie w tej Krainie Czarów to pomocne dłonie. My polecamy naszą świecę MANA. Kolacja przy świecach z pączkami? Naturalnie, ważne wydarzenia potrzebują w końcu wyjątkowej oprawy.


KOC
Każda przyjemność zasługuje na szczęśliwy finał w postaci drzemki. Prosta zasada korzystania z latających dywanów: wystarczy przykryć się kocem, spojrzeć w kierunku ciemnego okna i zamknąć oczy. Jesienna zawieja porwie Was tak szybko, że śniadanie z powodzeniem zjecie w Rabacie, a obiad w Tbilisi. Gdzie szukać takich cudów? W Nomad Warsaw z pewnością znajdziecie swój wymarzony, tekstylny środek transportu.


PIŻAMA
Utrzymywanie kontaktu wzrokowego z obiektem marzeń ma kluczowe znaczenie. Wystarczy chwila nieuwagi i otwarte oko sprawi, że sen umknie, zmieniając się w rzeczywistość. Jeżeli już Ci się to zdarzy, skieruj zaspane spojrzenie na szklany ekran. “Cała jestem w maku”, wyszepcze do Ciebie (a może do Lindy?) Szapołowska. Nie lubisz makowców? Dobra wiadomość jest taka, że nie wszystkie makowe panienki odziane są w ziarka. W tej roli równie dobrze sprawdzi się elegancka piżama. W tej od Le Songe poczujesz się jak w domu, a nawet lepiej.


BRANSOLETKA NA NOGĘ
Pewnego razu, a miało się ku wieczorowi, ktoś po raz pierwszy wyjął stopę spod koca i poczuł uścisk w kostce. Za nogę, a potem za serce chwycił go sentyment do lata. Jeżeli i tobie zdarzają się podobne wzruszenia, wyjście jest jedno. Wyjąć drugą stopę, założyć bransoletkę LINEA i ruszyć przed siebie.

– Chciałabym tylko dostać się dokądś – dodała Alicja w formie wyjaśnienia

– Ach, na pewno tam się dostaniesz, jeśli tylko będziesz szła dość długo

Do lata, dobranoc

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.