kolekcja PROFONDO ROSSO

UMIAR biżuteria - Kolekcja PROFONDO ROSSO, inspirowana urodą róży, rozłożonej na czynniki pierwsze – gałązki, płatki, ciernie i kwiaty, tworząc unikalne formy biżuteryjne i modne apaszki.


Róża, czerwień i dekonstrukcja to trzy słowa, które stanowią klucz do nowej kolekcji. Zainspirowane urodą róży, rozkładamy ten klasyczny modowy motyw na czynniki pierwsze – gałązki, kolce, płatki i kwiaty – a następnie za ich pomocą tworzymy niebanalne formy biżuteryjne.


Odkryj wyjątkowe kolczyki z kolekcji PROFONDO ROSSO od UMIAR biżuteria. Te minimalistyczne, lecz eleganckie kolczyki na sztyfcie, wykonane ręcznie z białego złota, zostały zainspirowane cierniem róży. Delikatnie inkrustowane dwoma naturalnymi rubinami, dodają subtelnego blasku i wyjątkowego charakteru. Podkreśl swój styl z kolekcją PROFONDO ROSSO.

 
”PROFONDO ROSSO to po włosku nie tylko “głęboka czerwień”, to również tytuł kultowego filmu z lat 70. Z filmu Dario Argento czerpiemy zachwyt nad kolorem, formułę pracy twórczej, klimat sesji i nazwę kolekcji. PROFONDO ROSSO – głębiej i bliżej”


 Odkryj subtelność i elegancję w drobnych kolczykach na sztyfcie z naturalnymi rubinami z kolekcji PROFONDO ROSSO marki UMIAR biżuteria. Wykonane ręcznie ze złota próby 585, te minimalistyczne ozdoby uszu są idealną bazą każdej stylizacji. Geometryczna oprawa dodaje im nowoczesnego wyrazu, a naturalne rubiny nadają im niepowtarzalnego uroku.Odkryj subtelność i elegancję w drobnych kolczykach na sztyfcie z naturalnymi rubinami z kolekcji PROFONDO ROSSO marki UMIAR biżuteria. Wykonane ręcznie ze złota próby 585, te minimalistyczne ozdoby uszu są idealną bazą każdej stylizacji. Geometryczna oprawa dodaje im nowoczesnego wyrazu, a naturalne rubiny nadają im niepowtarzalnego uroku.


Najnowsze propozycje marki to nie tylko biżuteria, to również cztery wzory jedwabnych apaszek w autorski deseń – motyw róży, którego klarowne linie doskonale współgrają z ekspresyjnym wyrazem. Zestawienie kontrastowej kolorystyki, stonowanego écru i bordo oraz żywego karminu, idealnie łączy ponadczasową elegancję z najmodniejszymi trendami.


Odkryj wyjątkowe kolczyki z kolekcji PROFONDO ROSSO od UMIAR biżuteria. Te minimalistyczne, lecz eleganckie kolczyki na sztyfcie, wykonane ręcznie z różowego złota, zostały zainspirowane cierniem róży. Delikatnie inkrustowane dwoma naturalnymi rubinami, dodają subtelnego blasku i wyjątkowego charakteru. Podkreśl swój styl z kolekcją PROFONDO ROSSO.Odkryj wyjątkowe kolczyki z kolekcji PROFONDO ROSSO od UMIAR biżuteria. Te minimalistyczne, lecz eleganckie kolczyki na sztyfcie, wykonane ręcznie z różowego złota, zostały zainspirowane cierniem róży. Delikatnie inkrustowane dwoma naturalnymi rubinami, dodają subtelnego blasku i wyjątkowego charakteru. Podkreśl swój styl z kolekcją PROFONDO ROSSO.Wyraziste kolczyki inspirowane różą od UMIAR biżuteria, z mocnym akcentem skierowanej w dół korony kwiatu, błyskawicznie przyciągają wzrok. Ręcznie wykonane z różowego złota próby 585. Z kolekcji PROFONDO ROSSO, tworzącej unikalne formy biżuteryjne inspirowane urodą róży. Dodaj elegancji i wyrazistości swojej stylizacji z UMIAR biżuteria. Sprawdź teraz!Wyraziste kolczyki inspirowane różą od UMIAR biżuteria, z mocnym akcentem skierowanej w dół korony kwiatu, błyskawicznie przyciągają wzrok. Ręcznie wykonane z różowego złota próby 585. Z kolekcji PROFONDO ROSSO, tworzącej unikalne formy biżuteryjne inspirowane urodą róży. Dodaj elegancji i wyrazistości swojej stylizacji z UMIAR biżuteria. Sprawdź teraz!
 

Zdjęcia: Borys Synak
Makijaż i włosy: Iza Kućmierowska
Stylizacje: Magdalena Brzozowska i Malwina Wysińska
Modele: Marta i Michał | X Management


Previous Article Next Article

Leave a comment

Please note, comments must be approved before they are published

dołącz do #UMIARfriends
Chcesz być na bieżąco z nowościami? Zostaw swój adres e-mail i otrzymaj 50 zł na swoje pierwsze zamówienie
Payment methods accepted